Bed close-new close-new Arrow Bed Facebook LinkedIn Night Phone Search mail Twitter

Samusocial

De transit-woningen

De transitiehuisvesting omvat twee projecten die elk een alternatief vormen voor de noodopvangcentra.

Onze Casas Frida en Vesta en het ELAN-project zijn gericht op alleenstaande vrouwen of gezinnen die recht hebben op sociale voorzieningen of van wie de aanvraag daartoe loopt. De projecten zetten in op langduriger huisvestingsovereenkomsten, een zelfstandiger vorm van opvang en intensieve, holistische maatschappelijke begeleiding die samen met de bewoner wordt vormgegeven.

In de transitievoorzieningen worden momenteel meer dan honderd mensen opgevangen, waarvan meer dan de helft kinderen zijn.

close

Nieuwsbrief

Ontvang elke maand het recenste nieuws van Samusocial Brussels in je mailbox. Schrijf je in om onze nieuwsbrieven te ontvangen.

Inschrijving nieuwsbrief

* indicates required

Deze informatie zal enkel gebruikt worden om de nieuwsbrief naar het opgegeven adres te sturen. Je kan steeds met één klik uitschijven.